Spacearium nowa era dla akwarium

Spacearium jest firmą tworzącą akwaria bardzo nietypowe. Tradycyjne akwaria, które stoją na stole znamy z całego ostatniego tysiąclecia. Zdarzał się eleganckie akwaria w przeszłości, w tym nawet do montażu na ścianie akwarium Aussie all-in-One. Nowy rodzaj akwariów został zaprojektowany z myślą o małej ilości miejsca w pomieszczeniu w którym stoją ryby akwariowe w zbiorniku. Sposobem tym zadbali tu o wykorzystanie każdego, centymetra twojej przestrzeni życiowej, ten model akwaria pozwala w sposób szokująco ekscytujący obserwować ryby akwariowe. I co może być bardziej radosnego od akwarium szklanego o pojemności 220 - 280 litrów oraz kolorowe ryby akwariowe które unoszą się nad głową.Akwarium eleganckie, stożkowe projektu Spacearium od Aquarium ASP pozwala zawiesić je pod sufitem  (tylko jak przy nim prowadzić prace jak jest zawieszone pod sufitem ;-)) i można go również używać jako przegrodę pokoju (podobno można złożyć zamówienie na akwarium dłuższe jak potrzeba).
Akwarium to ma możliwość podłączenia do zewnętrznego system filtracji odległego o około 4,5 metra z dala od akwarium, co pozwala cieszyć się czystym i pięknym Spacearium. Takie akwarium nie jest tanie w zależności od wyboru wielkość od około 4.900 dolarów do 8.400 dolarów, ale mam nadzieję że rybki akwariowe nie mają lęku wysokości.


Osobiście nie jestem pewien czy bym chciał takie akwarium w domu choć robi wrażenie. A wy jakie macie zdanie na ten temat.

Źródło: Spacearium