O blogu

Wstęp o blogu i rybach akwariowych

Hodowanie barwnych egzotycznych ryb w domu w akwarium, zdobywa sobie coraz większą rzeszę zwolenników i hobbystów. Równocześnie wzrasta liczba hobbystów i miłośników hodujących ryby akwariowe, którzy opanowali już zarówno praktyczne jak i teoretyczne metody prawidłowej pielęgnacji ryb w akwarium i zainteresowani są ich rozmnażaniem w akwarium. Niniejsza strona przeznaczony jest dla osób, które mają już pewne doświadczenie praktyczne i wiadomości teoretyczne związane z akwarystyką, a zainteresowane są i ciekawe racjonalną hodowlą i rozmnażaniem ryb akwariowych w warunkach domowych.
Nie oznacza to oczywiście, że będzie ta strona całkowicie nieprzydatny dla początkujących osób posiadających akwarium. Prezentuje tą stronę miłośnikom hodowli ryb akwariowych mam nadzieję, że będzie ona pomocna w podpatrywaniu jednej z tajemnic natury, jaką są zwyczaje i rozród zwierząt takich jak ryby akwariowe.
Znajdziesz informacje jakie urządzenia nam będą potrzebne do utrzymana harmonii w akwarium dla odpowiedniego gatunku ryb akwariowych takie jak grzałki do akwarium, filtry do akwarium itp.

Ważne: Nie biorę odpowiedzalności za czynności wykonane przez was podane na tej stronie robicie to na własną odpowiedzialność. Wszystko robimy z rozwagą i głową.

Kontakt ze mną farcrytabor2[@]gmail.com - usuń nawiasy kwadratowe